Στο παιχνίδι της Πέμπτης (28/10) με τον Αχέροντα Καναλακίου, για το Κύπελλο Ελλάδος, στρέφει την προσοχή του, ο ΟΦΗ.

Το παιχνίδι θα σφυρίξει ο Τζήλος (Λάρισας).

Κόντρα σε ένα αντίπαλο Γ’ Εθνικής, ο ΟΦΗ θα επιδιώξει στην Πρέβεζα τη νίκη-πρόκριση στην επόμενη φάση της διοργάνωσης.

Ο Νίκος Νιόπλιας, θα επιχειρήσει να κάνει μια διαχείριση του ρόστερ της ομάδας, καθώς ακολουθεί την Κυριακή το παιχνίδι με τον Παναθηναικό, στη Λεωφόρο.

Αναλυτικά, οι διαιτητές της 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας:

Τρίτη 26 Οκτωβρίου 2021

15.00: Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Παραφέστας (Λάρισας),

Τέταρτος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

15.00: Λεβαδειακός – Αστέρας Τρίπολης

Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Κόλλιας (Ηπείρου), Ψαρρής (Ζακύνθου)

Τέταρτος: Νικολάου (Αθηνών)

17.15: ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί: Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)

Τέταρτος Καλατζής (Θεσσαλίας)

Τετάρτη 27 Οκτωβρίου 2021 

14.00: Α.Ε. Λευκίμμης – Αγιος Νικόλαος

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου), Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας),

Τέταρτος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

15.00 (Δημ. γηπ Καλλιθέας): Ηλιούπολη – Λαμία

Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Κωνστάντιος (Εύβοιας), Ζήρδας (Αθηνών)

Τέταρτος Πουλόπουλος (Πειραιά)

15.00: Ξάνθη – Ιωνικός

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Τζιουβάρας (Κοζάνης), Τσακίρης (Δράμας)

Τέταρτος Πουλικίδης (Δράμας)

17.15: Πανσερραϊκός – Βόλος

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Αϊνάλης (Μακεδονίας), Χατζηνάκος (Δράμας)

Τέταρτος: Τσιάρας (Καβάλας)

19.30: Ατρόμητος – Παναθηναϊκός 

Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)

Βοηθοί: Μπουξμπάουμ (Αν. Αττικής), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

Τέταρτος: Ντάουλας (Δ. Αττικής)

21.30: Παναχαϊκής – Παναιτωλικός

Διαιτητής: Βάτσιος (Δ. Αττικής)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Τριανταφύλλου (Κορινθίας).

Τέταρτος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Πέμπτη 28 Οκτωβρίου 2021

15.00: Αχέρων Καναλακίου – ΟΦΗ

Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας),

Τέταρτος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

17.15: Τρίκαλα – Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας), Τσολακίδης (Αθηνών)

Τέταρτος Μπούμπας (Ηπείρου)

Τετάρτη 4 Νοεμβρίου 2021

15.00 (Δημ. Γηπ. Καισαριανής): Κηφισιά – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Ζαμπάλας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Δημόπουλος (Δ. Αττικής)

Τέταρτος: Τσαμούρης (Πειραιά)