O διαιτητής Σούπερ Λίγκ 1 Παπαδόπουλος, απο τον σύνδεσμο Μακεδονίας, θα σφυρίξει τον τελικό του Εργοτέλη, την Κυριακή στα Πηγάδια, με αντίπαλο την Ξάνθη.

Το Λεβαδειακός – Χανιά θα «σφυρίξει» ο Κουτσιαύτης (Άρτας), ενώ στο Διαγόρας – Ιωνικός στη Ρόδο θα βρεθεί ο Ευαγγέλου (Αθηνών).

Αναλυτικά όλοι οι ορισμοί, για την 4η αγωνιστική των πλέι-οφ και των πλέι-άουτ της Σούπερ Λίγκ 2:

ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ

Σάββατο (15/5)

14.45 Ο.Φ. Ιεράπετρας – Παναχαϊκή

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Νικολαΐδης (Μακεδονίας), Κολλιάκος (Αθηνών)

4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)

14.45 Τρίκαλα – Δόξα Δράμας

Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Ψαρρής (Ζακύνθου), Σακκάς (Θεσσαλίας)

4ος: Μπαΐρακτάρης (Αθηνών)

Παρατηρητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

14.45 Απόλλων Λάρισας – A.E. Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Κουμπαράκης (Κυκλάδων)

Βοηθοί: Χατζηνάκος (Δράμας), Μωυσιάδης (Ηπείρου)

4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)

ΠΛΕΪ ΟΦ

Κυριακή (15/5)

14.45 Διαγόρας – Ιωνικός

Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)

Βοηθοί: Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)

4ος: Περράκης (Αθηνών)

14.45 Ξάνθη – Εργοτέλης

Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Κωστάρας (Αιτ/νίας), Δημητριάδης (Μακεδονίας)

4ος: Τσέτσιλας (Γρεβενών)

14.45 Λεβαδειακός – Χανιά

Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Απτόσογλου (Αθηνών)

4ος: Ζαμπάλας (Ηπείρου)

O διαιτητής Σούπερ Λίγκ 1 Παπαδόπουλος, απο τον σύνδεσμο Μακεδονίας, θα σφυρίξει τον τελικό του Εργοτέλη, την Κυριακή στα Πηγάδια, με αντίπαλο την Ξάνθη.

Το Λεβαδειακός – Χανιά θα «σφυρίξει» ο Κουτσιαύτης (Άρτας), ενώ στο Διαγόρας – Ιωνικός στη Ρόδο θα βρεθεί ο Ευαγγέλου (Αθηνών).

Αναλυτικά όλοι οι ορισμοί, για την 4η αγωνιστική των πλέι-οφ και των πλέι-άουτ της Σούπερ Λίγκ 2:

ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ

Σάββατο (15/5)

14.45 Ο.Φ. Ιεράπετρας – Παναχαϊκή

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Νικολαΐδης (Μακεδονίας), Κολλιάκος (Αθηνών)

4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)

14.45 Τρίκαλα – Δόξα Δράμας

Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Ψαρρής (Ζακύνθου), Σακκάς (Θεσσαλίας)

4ος: Μπαΐρακτάρης (Αθηνών)

Παρατηρητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

14.45 Απόλλων Λάρισας – A.E. Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Κουμπαράκης (Κυκλάδων)

Βοηθοί: Χατζηνάκος (Δράμας), Μωυσιάδης (Ηπείρου)

4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)

ΠΛΕΪ ΟΦ

Κυριακή (15/5)

14.45 Διαγόρας – Ιωνικός

Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)

Βοηθοί: Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)

4ος: Περράκης (Αθηνών)

14.45 Ξάνθη – Εργοτέλης

Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Κωστάρας (Αιτ/νίας), Δημητριάδης (Μακεδονίας)

4ος: Τσέτσιλας (Γρεβενών)

14.45 Λεβαδειακός – Χανιά

Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Απτόσογλου (Αθηνών)

4ος: Ζαμπάλας (Ηπείρου)