Το χαμό ενός ακόμα νέου ανθρώπου στην άσφαλτο, θρηνεί η Κρήτη. Το τροχαίο που συνέβη χθες βράδυ στη Σητεία έχει τραγικό απολογισμό το θάνατο του 33χρονου Μάνου Κ., ο οποίος ήταν πολύ αγαπητός στην τοπική κοινωνία και αυτό αποτυπώνεται από τις δημοσιεύσεις των φίλων του, αφού έμαθαν το λυπηρό νέο.
Η είδηση του θανάτου έπεσε σαν κεραυνός εν αιθρία σε όσους τον γνώριζαν.
Μια φίλη του, τον αποχαιρετά με συγκινητικά λόγια:
“Ένα μπουκάλι Chivas, έναν ναργιλέ ν´ανάβει, τέρμα τα ηχεία να βαράνε Καρρά και μια μηχανή να σε περιμένει για το μεγαλύτερο σου ταξίδι…. Καλό ταξίδι αγαπημένε μας Μανό…. Καλό ταξίδι….”
Ένας άλλος φίλος, του γράφει:
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![](https://creta24.gr/wp-content/uploads/2023/02/mmm3.jpg)
![](https://creta24.gr/wp-content/uploads/2023/02/mmm2.jpg)
![](https://creta24.gr/wp-content/uploads/2023/02/mmm1.jpg)
![](https://creta24.gr/wp-content/uploads/2023/02/mmm4.jpg)