Στιγμές χαράς και συγκίνησης για την δημοσιογράφο της Τηλεόρασης CRETA Αντιγόνη Ανδρεάκη που έγινε νονά της Μάντη – Αντιγόνης Μουράτη, η οποία πήρε την απόφαση να βαπτιστεί χριστιανή.
Η Μάντη – Αντιγόνη, είναι make up artist στην Τηλεόραση CRETA και με μεγάλη χαρά, η Αντιγόνη Ανδρεάκη, θέλησε να γίνει νονά της, δίνοντας το όνομα που η ίδια η Μάντη ήθελε: Αντιγόνη.
Η βάπτιση έγινε το μεσημέρι της Κυριακής 11 Φεβρουαρίου στον Ιερό Ναό του Αγίου Τίτου στο Ηράκλειο, σε κλειστό οικογενειακό κύκλο.
Ο Όμιλος Creta Media Group εκφράζει τις θερμότερες ευχές, τόσο στη νεοφώτιστη Μάντη – Αντιγόνη όσο και στη νονά της Αντιγόνη Ανδρεάκη.