Ενημερώνουμε ότι, λόγω των άστατων καιρικών φαινομένων, η θεατρική παράσταση «ΝΕΡΑΪΔΕΣ και ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ» που είναι προγραμματισμένη από την ομάδα ΚΔΑΠ ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ την Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου και ώρα 19:30, θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα εκδηλώσεων του Δημαρχείου Κισσάμου και όχι στην πλατεία Τζανακάκη όπως αρχικά είχε προγραμματιστεί.
Αλλαγή σχεδίων για την παράσταση «Νεράιδες και Παλικάρια» λόγω καιρού
![8eatrikh-parastash-ta-mwra-ta-fernei-o-pelargos](https://creta24.gr/wp-content/uploads/2023/09/8eatrikh-parastash-ta-mwra-ta-fernei-o-pelargos.jpg)